nevyhasni.cz

Vyhoření
není
ostuda.

CO PŘIPRAVUJEME

CO

Jsme skupina dobrovolníků, která ve spolupráci s českými odborníky na psychologii a psychoterapii tvoří místo, které vám dá přehled o Vaší mentální kondici, a také nabídne způsoby, jak ji efektivně vylepšit.

Zdraví máme jen jedno – to platí jak pro to duševní, tak fyzické.

JAK

Co připravujeme?

ONLINE PORTÁL NEVYHASNI

Na co se můžeš těšit?

 1. 1.

  Úvodní test vytvořený odborníky, který za vás vyhodnotí stav Vaší mentální kondice

 2. 2.

  Doporučení & rady v závislosti na výsledku testu

 3. 3.

  Propojení s rozsáhlou sítí terepautů v bezpečném online prostředí pro získání více informací či odborné pomoci.

 4. 4.

  Možnost propojení s dobrovolníky, kteří mají s vyhořením osobní zkušenost a mohou poskytnout rady, jak s problémem bojovat, či jak se mu do budoucna vyvarovat.

 1. 5.

  Obsáhlá sekce plná blogových článků & tipů s těmi nejlepšími doporučeními a osobními příběhy.

 2. 6.

  Nástroj online zápisníku, prostřednictvím kterého si můžete začít vést svůj vlastní deník pro sledování stavu vývoje Vaší mentální kondice s jednoduchou možností případného sdílení s odborníky.

PŘEDNÁŠKY PRO ŠKOLY

Syndrom vyhoření postihuje čím dál častěji mladé lidi. Jste škola či univerzita? Napište nám, rádi k Vám přijedeme a uspořádáme workshop nebo přednášku i u Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

ŠKOLENÍ PRO ORGANIZACE

Syndrom vyhoření ve firemním kolektivu dokáže týmy i celé organizace stáhnout ke dnu. Máte ve své firmě systém prevence a odhalování syndromu vyhoření?

Co můžete získat?

 1. 1.

  S našimi odborníky připravujeme materiály pro Vaše kolegy a zaměstnance

 2. 2.

  Materiály jsou ve formě krátkých videí, které můžete jednoduše sdílet s kolegy

 3. 3.

  Díky krátkým, pravidelným kvízům si všichni Vaši kolegové osvojí základy prevence syndromu vyhoření, i to jak si začít více všímat svého okolí a například poznat kolegu, který je v tom “až po uši” a pomoci mu.

KONTAKTUJTE NÁS

KDO A PROČ

Náš tým

Jiří Šrytr

PROČ

Protože psychické zdraví je stejně důležité jaké to fyzické. A bohužel ne každý si to uvědomuje. Věřím, že pomocí technologií dokážeme přiblížit lidem cestu k prevenci proti syndromu vyhoření, a zároveň nabídnout pomoc těm, kteří ji potřebují. Chceme, aby psychické problémy nebyly tabu a zároveň aby se o nich mluvilo – nejen na školách, ale také ve firmách a společnosti.

David Fiedler

PROČ

Z vlastní zkušenost vím, že vyhoření může člověka uplně paralyzovat. Od mala jsem sportoval a do toho byl workoholik. Nevěnoval jsem pozornost mentálnímu zdraví, ignoroval jsem všechny red flags a to byl kámen úrazu. Proto teď tvoříme místo, které ostatním pomůže vyhnout se syndromu vyhoření, případně nabídne možnost, jak z maléru ven.

Veronika Vernerová

PROČ

Vždycky jsem na sebe mívala přehnané nároky, které jsem nebyla schopná naplnit a svým negativním postojem k sobě jsem si přivodila spoustu problémů. Vím, jak je důležité pečovat o své duševní zdraví a vím, jak je těžké se na někoho obrátit a vyhledat pomoc. Nevyhasni je pomoc na dosah ruky, proto.

Mikoláš Voborský

PROČ

Žijeme v hustle generaci. Přepracovanost, tvrdá práce a zaneprázděnost je znakem “úspěchu”. Jdeme proto do extrému, pracujeme, jak to jde a nepřemýšlíme, jak moc nám to škodí. Sám jsem si to zkusil a věřím, že je i jiná cesta, jak dosáhnout pracovní i mentální satisfakce.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho pravidelného newsletteru.

Každý měsíc Vám budeme pravidelně posílat tipy, jak udržovat mentální kondici a obohatíme Vás dalšími novinkami a zajímavostmi nejen z oblasti psychického zdraví.

NEJSME NA TO SAMI

Naši odborní garanti

MUDr. Radkin Honzák

MUDr. Radkin Honzák

Radkin Honzák je jedním z hlavních odborných garantů projektu Nevyhasni. Veřejnosti je znám především jako psychiatr, publicista a pedagog, který se stal významnou osobností psychoterapie a jednou z v ...

VÍCE INFORMACÍ
Mgr. Petr Bednařík

Mgr. Petr Bednařík

Petr Bednařík je psycholog a psychoterapeut s více než 3000 hodinami praxe. Vystudoval psychologii na univerzitě v Olomouci. Ve své práci vychází z PCA směru C. Rogerse, který je postaven na třech zák ...

VÍCE INFORMACÍ
Mgr. et Mgr. Kristýna Cetkovská

Mgr. et Mgr. Kristýna Cetkovská

Kristýna Cetkovská je psycholožka, konzultantka, koučka a v neposlední řadě studentka doktorského studia Psychologie práce a organizace na Univerzitě Karlově v Praze. Jejím rybníčkem je pracovní a fir ...

VÍCE INFORMACÍ
PhDr. Mgr. Dana Klevetová

PhDr. Mgr. Dana Klevetová

Dana Klevetová je psychoterapeutka s více než 5000 hodinami praxe. Je také autorkou řady publikací – od nespočtu odborných článků až po několik úspěšných knih. Absolvovala komunitní a skupinový výcvik ...

VÍCE INFORMACÍ

CHCEŠ POMOCT?

Přidej se k nám

NEBO VYPLŇ FORMULÁŘ