online portál nevyhasni.cz

Ve spolupráci s odborníky vytváříme online prostor, který pomáhá lidem odhalit problém syndromu vyhoření a napomáhá k jeho řešení a prevenci.

co připravujeme

co připravujeme

co připravujeme

co připravujeme

Test vytvořený odborníky, který vyhodnotí stav vaší mentální kondice.

Udělat si test

Doporučení, rady & opatření v závislosti na výsledku testu.

Širokou databázi psychoterapeutů zaměřující se na syndrom vyhoření a stres.

Obsáhlou sekci plnou blogových článků & tipů s těmi nejlepšími doporučeními a osobními příběhy.

Seznam krizových míst po celé ČR.

Peer skupina
vyhořívajících

V rámci platformy pracujeme na vedlejším projektu peer skupiny vyhořívajících pod dohledem Radkina Honzáka.

O co se jedná?

Jde o uzavřenou online skupinu lidí, kteří balancují na hraně vyhoření a kteří spolu mohou komunikovat, sdílet své příběhy, výzvy a cíle. Skupina není svázána pravidly a je zdarma. Skupinu vede MUDr. Radkin Honzák společně s moderátorem Alešem Cibulkou.

CO je cílem

Cílem projektu je vytvořit bezpečné prostředí, kde spolu lidé komunikují a navzájem si pomáhají překonat složité období v jejich životě. To vše skrze vzájemné sdílení příběhů, zkušeností a pocitů.

Aktuálně spouštíme první pilotní skupinu, kde budeme testujeme její efekt a účinnost. Jestliže bude pilotní skupina úspěšná, vytvoříme v rámci platformy Nevyhasni.cz více podobných skupinek.

Pomůžete nám?

Aby se nám dařilo dlouhodobě pomáhat snižovat statistiku v Česku, potřebujeme být ve spojení s psychoterapeuty, odborníky nebo s lidmi, kteří si vyhořením prošli. Velmi uvítáme nové, nadšené členy týmu a také finanční podporu od sponzorů, firem nebo širší veřejnosti. Děkujeme.🧡