workshopy & přednášky

Pomocí odborně strukturovaných přednášek a workshopů přibližujeme vyhoření, popisujeme jeho průběh a nabízíme možnosti, jak se proti němu bránit.

Naše
programy jsou

odborně zastřešené

Workshopy jsou vedeny odborníky z řad lékařů, psychologů, terapeutů a vědců. Spojujeme se s těmi nejpovolanějšími, kteří mají co předat.

Praktické

Během workshopů jdeme rovnou k věci a konkrétně přistupujeme k problému. Účastníci vždy odchází s jasným akčním plánem, nikoliv pouze s teoretickými poučkami.

Interaktivní

Součástí našich aktivit jsou workshopy, v rámci nichž vtahujeme účastníky do děje a aktivně s nimi pracujeme. Díky zapojení si odnesou maximum. Na prokrastinaci během workshopu pak nezbývá čas.

Kontinuální

Největší efekt dokážeme organizaci přinést, pokud s námi spolupracuje dlouhodobě. Workshop si zaslouží absolvovat i ostatní zaměstnanci a po určitém čase má smysl ho zopakovat. Navíc s námi můžete výhodně testovat novinky, které pro firmy připravujeme.

Naše programy

Všechny naše programy jsou pečlivě a odborně sestaveny.

Na programech pracujeme

Programy plánujeme spouštět od září 2023

máte zájem o naše programy?

Chtěli byste workshop, přednášku nebo jiný program? Ozvěte se nám pro více informací.

máte otázky k programům?
ozvěte se Mikolášovi

Pomůžete nám?

Aby se nám dařilo dlouhodobě pomáhat snižovat statistiku v Česku, potřebujeme být ve spojení s psychoterapeuty, odborníky nebo s lidmi, kteří si vyhořením prošli. Velmi uvítáme nové, nadšené členy týmu a také finanční podporu od sponzorů, firem nebo širší veřejnosti. Děkujeme.🧡