Podpořte nás v soutěži social impact award

Hlasovat

Podpořte nás Finančně

Dle výzkumu každý 5. Čech vykazuje intenzivnější symptomy syndromu vyhoření, který ovlivňuje jejich každodenní život.

Pomozte nám toto číslo dlouhodobě snižovat.

Jak přesně vaše podpora
pomůže

Platforma nevyhasni

Budujeme platformu, která bude bezpečným místem pro všechny, kterých se vyhoření týká. Na její design, vývoj, validaci a funkce potřebujeme experty, kteří přiloží ruku k dílu.

Články a obsah

Šíříme osvětu, vzděláváme a sdílíme příběhy. Na to potřebujeme tým grafiků, copywriterů, střihačů a psychologů, kteří obsah vymýšlí, zpracovávají a sdílejí.

Mapování problému

Snažíme se mapovat rozsah syndromu vyhoření v České republice. Na to potřebujeme psychometriky a další akademické odborníky, kteří nám pomohou vypracovávat odborné studie zkoumající problém vyhoření.

Workshopy & programy

Pracujeme na programech, které informují o syndromu vyhoření a šíří preventivní postupy. Na jejich sestavení a realizaci potřebujeme přístup ke studiím o vyhoření, konzultace s experty, pomůcky a další materiály.

Osvětové kampaně

Aby obsah zasáhl co nejvíce lidí, vytváříme masové osvětové kampaně, které propagujeme skrze placené kampaně na sociálních sítích, ve vyhledávačích nebo na jiných kanálech.

Administrace

Pro zajištění funkce projektu využíváme mnoho nástrojů ke komunikaci a spolupráci mezi členy, provozujeme webové stránky, platíme nejrůznější poplatky a další položky, bez kterých by Nevyhasni nešlo provozovat.